Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

REUGEOT 308 1.6 tdi

5 800 ЕУР

Се продава од: ri 15 фев. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
308
prodavam pezho 308 1.6 hdi 100ks 2008 godina so full oprema doneseno od ch registrirana cella godina i zelen karton
Tel: 071-939-796
Tel: 071-444-778
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации