Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Peugeot 308

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Peugeot 308 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 18:37
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot Pezo 308 1.5 bluehdi-2019

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot-308 1.6 hdi Exclusive 2009god Avto M&S

5 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.5 bluehdi 130 VIRTUAL DASHBOARD ✅

13 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 20:34 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308-1.6HDI-AVTOMATIK-2011g.

6 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:45 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Охрид

Peugeot 308 1.6 HDi 120 ks, 2016 god.

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:06 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6e-HDI 85KW Business AUTO KODEKS

9 250 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 21:05 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 308 FUL OPR 2011 1.6 HDI 82 KW

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 ehdi 6 brzini 2011god

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 10:36 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 18:37
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot Pezo 308 1.5 bluehdi-2019

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 1.6 HDI 73kw 100ks 2018

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 21:25 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.5 Blue HDI

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 21:25 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 308 1.6 Blue HDI

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 21:24 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 308 1.6 Blue-HDI

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
29 фев. 20:24 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Илинден

Pezo 308sw 1.6hdi 2016 godina

9 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
27 фев. 18:04 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 308 1.6e-HDI NAVI FACELIFT LED EURO-5 NOVO! MAKSAUTO

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 16:58 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.2 e-THP130ks-full led-NAVI

9 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
27 фев. 12:21 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6hdi-85kw-NAVI

8 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
26 фев. 23:11 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 308 1.6 BLUEHDI 100HP 11/2016

8 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 21:51 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90ks 2009g PANORAMA

5 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 17:30 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6HDI-80kw- 2008g

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
24 фев. 10:04 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1,6BLUEHDI 120KS 2015G 6BRZINI NAVI LED KLIMA

6 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 10:31
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Peugeot 308 1.4 benzin neuvezeno

1 МКД

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
20 фев. 19:50 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Кочани

PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS 2008 KARAVAN !

3 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 19:47 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot 308 1.5 Bluehdi 75kw 2019

11 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
19 фев. 16:37 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Центар

2017 Peugeot 308 1.2 PureTech 110 Style

10 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
18 фев. 23:01 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Скопје

Peugeot 308 - 2009 - 1.4 бензин 70кW

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 фев. 10:02 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Куманово

Peugeot 308 1.6 Hdi 68 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 20:52 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 650 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Охрид

PEUGEOT 308 1.6 E-HDI 120 KS LED NAVI ALLURE - 16.MT Auto

9 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
12 фев. 08:31 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava odlicno PEZO 308

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 15:41 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

Pezo 308

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 18:22 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Куманово

PEUGEOT 308 1.6 BENZIN 88KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 CC 2.0hdi Coupe Kabrio

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 18:49 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Илинден

Pezo 308sw 1.6hdi 2016 godina

9 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 18:26 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Илинден

Pezo 308sw 1.6hdi 2016 godina

9 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
27 јан. 09:36 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Штип

Peugeot 308

26 јан. 10:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 308 1.5 Blue-Hdi

11 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 15:37 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Карпош

Peugeot 308 Allure

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 17:51 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 308 1.5BlueHdi 100ks 2020g FACELIFT

10 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 17:24 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Скопје

Peugeot 308 SW 1.6 HDI 2012, Panorama

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 11:58 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 NAVIGACIJA LED 1,6BLUEHDI 120KS 6BRZ 2015 KLIMA

9 190 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
25 дек. 13:47 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 308 SW Exclusive 1.6 HDI 16V 109 KS 6+R Full Oprema

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 22:39 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 diesel AUTOMATIK F1 FULL

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 19:01 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Петровец

PEUGEOT 308 2018

16 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
20 дек. 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Крива Паланка

Peugeot 308 1.6HDi 110ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 09:34 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot 308

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 15:53 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Кочани

Peugeot 308 dizel 2008

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 01:18 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 HDi 2009 Panorama

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 01:14 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 HDi EURO5 2011

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 20:49 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

- PEUGEOT 308 1.6 HDI - Lion Edition -

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Peugeot 308 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации