Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renaut Laguna 2.2DCI

2 200 ЕУР

Се продава од: Muhamed 01 септ. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Laguna
Se Prodava Renaut 2.2DCI vo odlicna sostojba so full oprema klimatronik ellektronik registriran cela godina so zelen karton automatik za poveke info :
078535057 ili 078203477
Muhamed
078203477
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации