Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Велес

Alfa Romeo , 58
Audi , 123
BMW , 146
Chevrolet , 26
Chrysler , 3
Citroën , 57
Dacia , 4
Daewoo , 30
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Fiat , 102
Ford , 177
Honda , 12
Hyundai , 22
Jaguar , 2
Jeep , 5
Kia , 18
Lada , 15
Lancia , 4
Lexus , 2
Mazda , 32
MINI , 7
Nissan , 20
Opel , 219
Peugeot , 108
Porsche , 5
Renault , 123
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 89
Škoda , 12
Smart , 17
Ssangyong , 1
Suzuki , 7
Toyota , 31
Volvo , 7
Wartburg , 1
Yugo , 16
Zastava , 8

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:49 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Велес

PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-ALLURE-2016g-NAVI

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 08:45 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Велес

HYUNDAI i20-FACELIFT-1.1 CRDi-EURO 5

5 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
27 фев. 23:21 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Велес

Audi A6 C7 Ultra Prestige 2.0 (Facelift) 136HP

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 16:58 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.2 e-THP130ks-full led-NAVI

9 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
27 фев. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Велес

SWIFT 1,3 DDIS PRIVILEGE 2015/FACELIFT/ A.C. AVTO ALEX

7 980 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Велес

Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

4 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Велес

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 2014 - A.C. AVTO ALEX VELES

5 980 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 12:21 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6hdi-85kw-NAVI

8 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
27 фев. 11:49 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Capture  ·  Велес

RENAULT CAPTUR 1.5dci-AVTOMAT-NAVI

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
27 фев. 11:44 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Велес

Seat Leon 1.6tdi 2016 style navi

8 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
27 фев. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Велес

Honda CR-V 2.2i-DTEC 4x4-2013g-CONFORT

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
26 фев. 17:30 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6HDI-80kw- 2008g

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
26 фев. 12:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Велес

Audi A6 2.5tdi v6

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
25 фев. 17:17 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Велес

Se Prodava Chevrolet Aveo 2006 godina

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 02:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500L  ·  Велес

FIAT 500L 1.3 MultiJet-2013g

7 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
23 фев. 16:56 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Велес

Peugeot 508 2.0 Bluehdi 163ks avtomat F1 8br 2019

21 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
22 фев. 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Велес

FORD FUSION 1.6TDCI 2009g.

39 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 09:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Велес

VW CADDY Ladilnik-Frigo-2012g-102ks

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
22 фев. 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

CITROEN C4 1,6 HDI 2013 COLLECTION - A.C.AVTO ALEX

7 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Велес

KIA CEED 1,4 CRDI - 2013 - A.C. AVTO ALEX

7 980 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Велес

FORD C MAX 2,0 TDCI TITANIUM 2015 - A.C.AVTO ALEX VELES

9 690 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Велес

SKODA YETI 2.0tdi-4x4-NAVI-PANORAMA

8 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
22 фев. 08:23 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Велес

MERCEDES BENZ C180d 2019 AVANTGARDE-FULL LED

24 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
22 фев. 08:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Велес

Peugeot 2008 1.6 e-hdi allure 2015 navi

9 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
21 фев. 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Велес

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AC Avto Alex Veles

4 690 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

OPEL ASTRA 1,7 CDTI COSMO-2010-A.C. Avto Alex Veles

5 790 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Велес

FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - 7 SED. - A.C. AVTO ALEX -

7 390 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 16:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 6 VI 2.0TDI

69 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 15:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Велес

BMW 120 D

79 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Велес

Citroen DS3 1.6i-TNG-SPORT-2013g

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
20 фев. 10:46 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Велес

Toyota Auris 1.6d4d-2015g-KAMERA

12 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
20 фев. 09:58 Автомобили  ·  BMW  ·  740  ·  Велес

BMW 740 d xDrive M Paket Sport G11

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 08:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010 AC Avto Alex Veles

4 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 08:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Велес

CITROEN C3 1,4 HDI 2014 - AC Avto Alex Veles MODIFICIRAN

5 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 08:31 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Велес

FIAT GRANDE PUNTO 1,4 - A.C.AVTO ALEX VELES

3 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 17:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

OPEL ASTRA J 2010 1.4

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 17:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

54 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 17:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Велес

OPEL ASTRA 2010 1.4 95ks

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
18 фев. 15:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Велес

OPEL MERIVA 1.3CDTI FACELIFT 2008g.12m.FULL

3 399 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 12:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Велес

VW PASSAT 2.0tdi-2008g-DSG 140 ks-HIGHLINE

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
18 фев. 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Велес

AUDI A3 1.6tdi-90ks-2010g-FACELIFT-LED

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
17 фев. 08:22 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Велес

OPEL MOKKA 1.7cdti- 2014g-COSMO-ODLICNA

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
17 фев. 08:05 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Велес

HYUNDAI ix35 4x4 2.0crdi-INVENTIVE

11 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
16 фев. 07:52 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

Citroen C4 1.6hdi-NAVI-2013g-euro5

7 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
15 фев. 13:12 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 7 VII 1.6TDI

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 11:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Велес

Volkswagen Touran 2.0TDI DSG

85 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 11:22 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Велес

Mercedes-Benz C220 CDI avangard redizajn 2011

14 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 2.0TDI ***TOUR***

53 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 11:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

128 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации