Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rover 100 -96

800 ЕУР

Се продава од: metali 04 фев. 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Rover
Модел
100
Rover 1996
Leaflet
Кон почеток