Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Altea - 2006 1.9 tdi

4 900 ЕУР

Се продава од: Fatmir 14 фев. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Seat
Модел
Altea
Prodavam Seat Altea 1.9 TDI napraven celosen servis ,poseduva servisna kniska kolata e vo besprekorna sostojba vredi da se vidi i proba,registriran do Avgust 2018 godina, bez zameni za podetalno na brojov
071329634!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации