Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI BALENO ZIMSKI GUMI SERVO REGISTRIRANO

999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: OGLAS MEN 22 јан. 09:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
OGLAS MEN

OGLAS MEN

389 Огласи во продавницата

VW PASSAT 1.9TDI FULL OPREMA REGISTRIRAN NAJEVTIN 1 850 ЕУР
SEAT IBIZA 1.9 DIESEL/REG.DO 18.09/2020/ODLICNA 950 ЕУР
FIAT CINQUECENTO -96 PLIN REGISTRIRANO EVTINO 777 ЕУР
OPEL CORSA 1.0 55KS REGISTRIRANA PLIN SO A-TEST 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
PRODAVAM SUZUKI BALENO 1.6 16V 100KS VO ODLICNA SOSTOJBA I PREMNOGU SOCUVANO
- REGISTRIRANO DO 28.07.2020
- NOVI ZIMSKI GUMI "NEXEN"
- SERVO VOLAN,ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI/AIRBAGS
OGLAS MEN
078-238-098
Leaflet
OGLAS MEN

OGLAS MEN

389 Огласи во продавницата
PEUGEOT 306XN 1.9DIESEL ZIMSKI GUMI   REGISTRIRANO 750 ЕУР
FIAT UNO 1.0 REG 0.1 -94 EVTINO 595 ЕУР
VW GOLF 4 1.4 REGISTRIRAN NOV AKUMULATOR-99 1 850 ЕУР
PERFEKTNO PEUGEOT 307 1.6HDI/REGISTRIRANO/Z.KARTON 3 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации