Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 49
Audi , 314
BMW , 308
Cadillac , 1
Chevrolet , 44
Chrysler , 4
Citroën , 183
Corvette , 1
Dacia , 12
Daewoo , 61
Daihatsu , 2
Dodge , 5
Fiat , 255
Ford , 288
Honda , 21
Hummer , 1
Hyundai , 46
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 16
Kia , 27
Lada , 27
Lancia , 10
Land Rover , 31
Mazda , 28
MINI , 15
Mitsubishi , 17
Nissan , 30
NSU , 1
Opel , 464
Peugeot , 266
Porsche , 7
Renault , 285
Rover , 15
Saab , 1
Seat , 144
Škoda , 98
Smart , 9
Ssangyong , 3
Subaru , 5
Suzuki , 47
Toyota , 46
Volvo , 17
Yugo , 36
Zastava , 21

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 фев. 14:43
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  ActiveHybrid X6  ·  Скопjе  ·  Бутел

Otkup na dzipovi avtomobili i kombinja

13 фев. 14:10
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi a4

1 МКД

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 19:09
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi A4 3.0 BiTurbo Quattro

27 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999

Вчера 16:16 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mitsubishi Outlander 2.0tdi 4x4 140ks odlicna sostojba

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat Ibiza 1.4TDI -2003G.

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 09:39 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Kalos 1.2 -2005G. Neuvezen

1 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 21:24
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 18:42 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5 TNG sega registrirano, odlicno

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 2.0 DSG

1 МКД

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 16:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Insignia Sport Tourer 1.6 cdti 136ks Edition AT

13 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 14:43
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  ActiveHybrid X6  ·  Скопjе  ·  Бутел

Otkup na dzipovi avtomobili i kombinja

23 фев. 11:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 11:09 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes S 320 CDI (235ps) AMG LONG Verzija PANORAMA KROV 2

13 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes C 200 CDI (136 Ps) Go 2012 “6 Brzinski Menjac. REDI

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 09:33
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Скопjе  ·  Бутел

Jeep Grand Cherokee L

89 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999
23 фев. 08:38
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Passat 1.9 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 15:30
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW X3 2008

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 14:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 2.0 140 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 12:10 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава PEUGEOT PARTNER

6 900 МКД

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 GTD 2.0 TDI (184ps) DSG menjac FULL OPREMA��������

16 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes ML 350 Cdi (265 Ps)4-Matic 2013 Godina "FULL OPREMA

27 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 20:25 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi A8 4.2 TDI 351PS Quattro "Individual Oprema" 8G-Tronic

25 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 17:12 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat ibiza

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 15:08 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 150ks

28 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 15:07 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC60 2.0 190ks D4 AWD Business AT

32 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 15:07 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW X1 Sdrive 18d 2.0 150ks Business AT

24 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
21 фев. 15:06 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Discovery 2.0 SD4 SE Automatic

44 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
21 фев. 15:05 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fiat 500e France Edition 42KWh

29 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 25 000 - 29 999
21 фев. 15:03 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa e edition 50kwh

29 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
21 фев. 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Kuga Titanium 4x4 2.0TDCi AT

23 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
21 фев. 09:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 7 1.6 TDI(110Ps) TOP SOSTOJBA ������

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 09:19 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Скопjе  ·  Бутел

#HYUNDAI TUCSON EXECUTIVE 4WD

22 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
21 фев. 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes S Class 320 CDI (224Ps) 7G-Tronic "TOP SOSTOJBA"

11 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI Q7 3.0 TDI(239Ps) QUATTRO "TOP SOSTOJBA" ������

10 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 09:17 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE 2005 Godina TOP SOSTOJBA ����

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:47 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot 308 1.5 Bluehdi 75kw 2019

11 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 19:32 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI Q5 3.0 TDI (239Ps) Automatik QUATRO S-LINE 2009‘’Go

13 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 17:38 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Бутел

DACIA DUSTER 4X4 2014

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Leaf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Nissan Leaf 30Kwh 109ks AT

13 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
20 фев. 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Leaf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Nissan Leaf Acenta 40kWh

19 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
20 фев. 11:35 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC40 D3 Business MT

23 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 11:23 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Range Rover Evoque 2.0 Td4 180ks SE AT

27 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
20 фев. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  S90  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo S90 D3 Mommentum AT

26 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  420  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 420d 2.0 190ks Executive Gran Coupe AT

27 100 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
20 фев. 11:02 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  420  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 420d 2.0 190ks Gran Coupe AT

23 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC40 2.0 190KS D4 AWD Business AT

29 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
20 фев. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo V40 2.0 120ks D2 Kinetic MT

12 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 10:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo 2002

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 08:05 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA SKODA OCTAVIA 1.6 TDI

15 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
19 фев. 19:09
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi A4 3.0 BiTurbo Quattro

27 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
19 фев. 17:17
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 12:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150КS Business 4motion AT

24 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации