Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 49
Audi , 323
BMW , 308
Cadillac , 1
Chevrolet , 45
Chrysler , 5
Citroën , 183
Corvette , 1
Dacia , 11
Daewoo , 60
Daihatsu , 2
Dodge , 5
Fiat , 253
Ford , 280
Honda , 21
Hummer , 1
Hyundai , 46
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 16
Kia , 28
Lada , 27
Lancia , 11
Land Rover , 32
Mazda , 28
MINI , 14
Mitsubishi , 16
Nissan , 27
NSU , 1
Opel , 467
Peugeot , 270
Porsche , 8
Renault , 284
Rover , 15
Saab , 1
Seat , 148
Škoda , 99
Smart , 11
Ssangyong , 3
Subaru , 6
Suzuki , 47
Toyota , 46
Volvo , 17
Yugo , 37
Zastava , 20

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:11
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 13:52
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo V60 2.0 197ks B4 Mommentum Business AT

24 600 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 12:47
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се Продава Опел Корса

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 22:08 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes E 350 CDI 7G-Tronic "Avantgarde" Ekstra Socuvan

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:11
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:22 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo 2.0 TNG

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:03 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 530.F10 3.0d 245 Ps "8G-Menjac Automatik" 2011 Godina "T

14 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Touran 1.9 2009 7 sedista

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:24 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 2013GOD FACCELIFT

5 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A7 3.0 TDI (245Ps) S-LINE 2012‘’Go QUATRO S-TRONIK FUL

18 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:11 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI Q5 3.0 TDI (239Ps) Automatik QUATRO S-LINE 2009‘’Go

12 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:42
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen c3 1.4hdi besprekoren

5 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 09:12 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI Q5 3.0 TDI Quattro "S-LINE" "Automatik" TOP SOSTOJBA

13 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 7 2.0 TDI (150PS) 2015 Godina "HIGHLINE Oprema" ������

13 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE "Automatik" TOP SOSTOJBA ����

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:10 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI Q7 3.0 TDI(239Ps) QUATTRO "TOP SOSTOJBA"

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:10 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE 2005 Godina TOP SOSTOJBA

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:48 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi A3 Sline

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:28 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Бутел

Bmw GT 530d Gran Turismo full MOZE ZAMENA

15 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 16:01 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C3 1.2 benzin

4 185 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 15:27 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Бутел

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
13 апр. 22:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Touran 1.4

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 19:16 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Бутел

Најголем избор на LAND ROVER во ОМО

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр. 18:46 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot 1.4 benzin

6 050 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 18:22
Линк
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Скопjе  ·  Бутел

Santa Fe 2.2crdi (4x4) Automatic

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 17:14 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES GLC 220D

42 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр. 14:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

11 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 14:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES E KLASA W211 280CDI EVO V6 7GTRONIC REDIZAJN

7 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 13:48 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Скопjе  ·  Бутел

NAJEVTINA SKODA ROOMSTER 1.4TDI/FULLOPREMA/REG.DO 30.01.2025

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 12:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se Prodava Mercedes C200 2009

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Бутел

ОРИГИНАЛНИ ОPEL делови со ПОПУСТ од 70%!!! ☎ +389 70 288036

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
12 апр. 09:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes GL 320 Cdi (224Ps) 7-SEDISTA 2007 God 4-Matic PANOR

13 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 14:53 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo V40 D2 Base 2.0120ks MT

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 14:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Бутел

PEUGEOT 3008 1.5 HDI 2019 GOD

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
11 апр. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP LANDROVER FREELANDER 2.0TD/4X4/REG.N.GUMI

4 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 13:37 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Spark 1.0 -2012G. Neuvezen

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 12:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се Продава Опел Корса

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat Ibiza 1.2 A-Test Plin -2008G.

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 09:07 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

PRODAVAM AUDI A4 B7 KARAVAN

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 13:52 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo V60 2.0 197ks B4 Mommentum Business AT

24 600 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр. 11:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

ODLICNA OPEL CORSA 1.2/ SO OPREMA/ REGISTRIRANA

999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 05:18 Авто плац Автомобили  ·  Great Wall  ·  Hover H6 (Haval H6)  ·  Скопjе  ·  Бутел

Great Wall Hover H6 1.5T, 4WD

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
08 апр. 21:01 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peugeot 308 1.5 bluehdi-2019

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 08:23 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Lancia Delta 1.4i

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 23:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Signum  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA OPEL SİGNUM 2008 AUTOMATİK

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 10:38
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat karavan avtomat

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
06 апр. 22:46
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Passat 1.8 Benzin Plin

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 20:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 8 GTE 2021

35 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
06 апр. 20:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 16:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

7 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:55 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Бутел

Land Rover Discovery 2.0 TD4 S AT

42 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC40 2.0 150ks D3 Business AT

24 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Grnadland X 1.5D 130ks Innovation AT

17 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации