Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla 1.4 D4D -08

7 300 ЕУР

Се продава од: marjan 06 дек. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Toyota
Модел
Corolla
tojota corola D4D 1.4 odlicno socuvana .registrirana do 11.2016. servisirana za naredni 10000km. kupena od tojota makedonija . odlicno vozilo so mala potrosuvacka.4 novi zimski gumi i 4 letni
Leaflet
Кон почеток