Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOYOTA RAV 4 odlicno socuvan

8 000 ЕУР

Се продава од: Spasija 08 јан. 17:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Toyota
Модел
RAV 4
Се продава TOYOTA RAV 4, 2005 година, дизел со рачен менувач, купен од салон во Македонија. Лед светла, клима, панорама, нови гуми. Џипот е во одлична состојба, редовно сервисиран и одржуван, и со само еден сопственик. Никогаш не е удрен и има поминато околу 150.000км. Регистриран во Македонија.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации