Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 tdi full oprema

900 ЕУР

Се продава од: Mirza 23 дек. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golf 3
Full opremen
Ide na benzin
Doaga so zimski gumi
Ekstra cena,itno da go prodadam
Mirza Antevski
071515303
Leaflet
Кон почеток