Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

2 300 ЕУР

Се продава од: Arhim 17 мај 00:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Prodavam passat 1998 god vo sovrsena sostojba. Tret gazda i samo potrosen material smenet i niso poveke.
Samo za seriozni kupuvaci
Cena 2300 €
Registriran do 2 ri juni 2018
Se sovrseno raboti i iskreno samo pali vozi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации