Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW TOURAN 1.9 TDI

4 850 ЕУР

Се продава од: eko 29 ноем. 12:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Touran
uvoz od norveska, full oprema, kilometri 215000,
7 sedista, 6 brzini.
Кон почеток