Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yugo 45 -89

14 000 МКД

Се продава од: mitko 12 дек. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Yugo
Модел
10
предности нови 2 гуми+2 половни, акумулатор 10 месеци стар, предница без мани, радио
Маани, удрена десна врата, моторот е при крај, термостат не исправен, заден трап малку спаднат, помината регистрација
Leaflet
Кон почеток