Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Се продава од: Munir Денес 02:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Zastava
Модел
Skala 55
4 novi gumi nov akulumator servisirana vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток