Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2023 02:53

Otkup na avtomobili od 2002 do 2022 Isplata vednas

Објавени: апр. 17 02:53
Прегледи: 37
KOLI, AVTOMOBILI KUPUVAM OTKUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA OD SITE MARKI.
ZDRAVI, SOCUVANI, HAVARISANI, SO DEFEKT ITN.

OTKUP OD 2002-2022 GODINA

Karavan, Cabrio, kabriolet
KUPUVAME I KARAVANI NAD 2004 GODINA NO SAMO OD MARKITE NA VW PASSAT, AUDI A4, A6 AUDI A6, BMW 3, MERCEDES, MEGANE, PEUGEOT, Hyundai, Kia

SAMO SO Ceni PONISKI OD pazarnite.
Plakanje vednas. Bez mnogu zamaranje.

Otkup
OTKUP NA KOLI
Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации