Оглас од претпријатие Објавени: окт. 28 2016 08:26

KUPUVAM VW GOLF 4 5 6 BЕNZIN I DIZELI

Објавени: окт. 28 08:26
Прегледи: 50
KUPUVAM VW GOLF
>hide>VW GOLF 4 -BENZIN,PLIN,DIZEL(SEKAKVI)
VW GOLF 5-BENZIN,PLIN,DIZEL(SEKAKVI)
VW GOLF 6 BENZIN
VW TOUAREG BENZIN,DIZEL
POLO PONOVI OD 2003 GODINA
PASSAT BENZIN DIZEL PONOVI OD 99 GODINA

AUDI A3 BENZIN I DIZEL 99 GODINA ILI PONOVI
AUDI A4 BENZIN I DIZEL 99 GODINA ILI PONOVI
AUDI A6 BENZIN I DIZEL 99 GODINA ILI PONOVI

KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA,MOZE I SO DEFEKTI,NO PRED SE SOCUVANI.

ISPLAKAM VEDNAS
Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации