Објавени: авг. 05 2023 01:23

Bmw F10

МКД

Објавени: авг. 05 01:23
Прегледи: 63
Bmw F10 520 d xdrive 190 ks
Godina na proizvodtsvo 2015
170.000 km pominato
So letni i zimski gumi so felni
So registacija i zelen karton
Redovno servisirano
Moze zamena so Golf 7 ,1.6 tdi manuel ili Golf 8 manual
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
63
071318614

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации