Оглас од претпријатие Објавени: фев. 12 2024 08:24

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 CDTI 110KW.4X4 7-SEDISTA FUL OPREMA

Објавени: фев. 12 08:24
Прегледи: 154
CHEVROLET CAPTIVA 2.0 CDTI FUL OPREMA-
-7 SEDISTA
-KLIMATRONIK
-4X4
-GREACI NA PREDNI I ZADNI SEDISTA
-ALUMINIUMSKI BANDASHI
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RIKARDO SALON KOZEN
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-EURO 4 MOTOR
-CAPTIVA E UVOZ PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTITE
-MOZE I ZAMENA SO POMALA KOLA SO VASA DOPLATA.
IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUDI VW MERCEDES BMW PEUGEOT HYUNDAI
Опис на линк

AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата

071/323-626 071/611-389

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации