Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Skoda mk | Продажба на skoda octavia, skoda fabia, skoda superb половни возила на Пазар3

105 , 3
Citigo , 6
Fabia , 267
Favorit , 43
Felicia , 254
Forman , 8
Octavia , 406
Pick-up , 2
Praktik , 1
Rapid , 30
Roomster , 55
Superb , 79
Yeti , 26

Skoda mk | Продавање на Skoda возила на Pazar3 - Вашиот прв избор за купување и продавање на користени автомобили во Македонија. Огласете ги Вашите Skoda rapid, Skoda yeti, Skoda roomster или било кој друг модел на Skoda на нашиот огласувачки сајт. Отворете ја вратата кон одлични можности со нашите огласи за Skoda возилата. Pazar3, Ви обезбедува брз и ефикасен начин за да го продадете Вашиот Skoda автомобил. Нашиот сајт Ви нуди широка понуда на модели и опции, вклучително skoda octavia, skoda fabia. Прелистајте ги нашите огласи и пронајдете го Вашиот следен автомобил.

15 апр. 09:49
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр. 10:37
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 23:14
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Куманово

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 21:33 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:22 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Охрид

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC FULL - 12.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Крива Паланка

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2009

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:16 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2

700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:08 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Кочани

SKODA YETI 2,0 TDI 140 KS 4x4 MAKS OPREMA PERFEKTNA

7 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Кочани

SKODA OCTAVIA 2,0 TDI 140KS DSG 2010 FACELIFT, PERFEKTNA !

6 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 12:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Skoda Superb 2.0 TDI, 150 ks

18 750 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 11:53 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
16 апр. 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 08:54 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Скопjе  ·  Бутел

NAJEVTINA SKODA ROOMSTER 1.4TDI/FULLOPREMA/REG.DO 30.01.2025

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 14:51 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Karoq Ambition (+ dodatna oprema) 1.6 TDI

24 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
15 апр. 09:49
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 08:13 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG AUTOMATIC 2018G

13 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 07:55
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia SW 1.4-16v*Style*Full Oprema-13g.����

4 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
14 апр. 23:12 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Гостивар

SKODA RAPID 1.6 TDI DSG 110.000 KM UVOZ OD SVAJCARIA

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 21:30 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150ks DSG KOZHA NAVI START/STOP MAKSAUTO

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 19:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
14 апр. 11:17
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 15:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPERB 4X4 2.0 TDI 190 DSG 7G NAVI 2019G

23 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 19:40 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA FABIA 1.0 MPI so 52.000 km...Neuvezena

7 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
12 апр. 15:39 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 15:09
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 11:07 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Шкода Октавија 1.4 ЛПГ

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 23:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Куманово

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 19:03 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Skoda fabia 2009 godina 1.4 TDI 80 hp

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:18 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA KODIAQ 2019 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90H

11 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Octavia 2019 1.6 tdi 115hp

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:01 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Octavia 2019 1.6 TDI 115 HP

14 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Чаир

SKODA OCTAVIA 2013 1.2 TSI 77 KW/ 105 PS AUTOMATIC

6 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2009 1.2 44kw 60hp

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2017 1.4 TDI 66KW 90HP

11 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Octavia 2019 1.6 TDI 115 hp

14 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 06:59 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA RAPID SPACEBACK 1.6MPI 2017

8 250 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:15 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Центар

Skoda Karoq Шкода Карок 33.000км 2019

21 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
09 апр. 14:34 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENASKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G ( 6 VOZ)

15 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
09 апр. 14:26 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA SKODA FABIA 1.0 MPI 60KS AMBIENTE 2020G

11 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI Avto Plac Dirala Avtomobili

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.2 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
07 апр. 20:27 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA KAROQ 2020ta NEUVEZUVAN

23 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 75 000 - 79 999
05 апр. 13:02 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA ROOMSTER 1.2TDI 75KS 2012 AUTO KODEKS

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 12:56 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 81kw 2016god. "AVTOCENTAR"

11 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 11:51 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Octavia 1.4 LPG

4 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 04:16 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Велес

Skoda Fabia 1.4 TDI 2008

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
03 апр. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS DSG AUTOMATIC STYLE 2019G

17 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
31 мар. 23:19 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Крива Паланка

SKODA FABIA 1.2TDI 75KS 2012g *GREENLINE*

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
30 мар. 10:16 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Илинден

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG 2014 [СЕРВИСИРАНА] CH

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 21:04 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Octavia 2015 1.6 tdi

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 20:30 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Битола

Skoda Octavia 1.6TDi, prv sopstvenik

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999

Продажба на Skoda автомобили на Пазар3


Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот Skoda mk автомобил. Независно дали продавате skoda octavia, skoda fabia, skoda superb или било кој друг модел, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите Skoda возила со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно такво возило. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: Skoda, Skoda Octavia Pazar3, Skoda Fabia, Skoda Superb и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот Skoda автомобил.
Уредување - ова е можеби и најважната работа која што треба да ја имате на ум при објавување на огласи за автомобили, но и за се останато, бидејќи колку се појасни огласите, толку побрзо ќе го продадете тоа што го нудите.


Полесен начин за купување на Skoda


Доколку сте заинтересирани за купување на Skoda возило имате повеќе начини за пронаоѓање на Вашето идно возило. Еден од тие начини е пребарувањето на возила со клучни зборови од типот: “pazar3 skoda”, “skoda mk koristeni vozila”, “skoda fabia pazar3”.
Додека пак другиот начин е со пребарување на автомобили по категорија каде што треба да изберете точна марка, потоа точен модел, точна година на возилото кое го посакувате и може да се почне со разгледување на достапните возила со тие карактеристики.
Во нашиот богат избор на огласи за Skoda автомобили, купувачите ќе најдат се што бараат. Пазар3 е место каде што Вашите Skoda огласи добиваат висока видливост и достапност.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации