Објавени: апр. 15 2024 01:27

Prodavam Citroen C3 MK vozilo

ЕУР

Објавени: апр. 15 01:27
Прегледи: 484
Prodavam plav citroen c3 1.4 benzin 2005 god so so full oprema i pominati 189000 km so makedinska registracija . Registrirano do 20.12.2024 godina..
Voziloto e vo solidna sostojba..so plus 4 zimski gumi. I odrzuvano so redovni servisi.
Cena 2900 eu
Dragojub 078312727

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
484
078312727

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации