Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën C3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën C3 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:56
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ресен

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
19 фев. 15:13
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 1.6 hdi 2012 - 68kw

5 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн

Денес 12:05 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROEN C3 1.2 Puretech (82hp) Full Oprema! NEUVEZEN!!

8 390 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:56 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ресен

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

7 450 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:38 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 21:29 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI Exclusive

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 20:36 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C3 1.6 HDI

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 17:53 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C3 1.4hdi 2015 kako novo

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
01 мар. 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI 73KW AVTO MIRO

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 09:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
28 фев. 21:29 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 1.6 HDI 68KW 2012 GODINA AVTOBANDA

5 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
28 фев. 10:01 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 950 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
28 фев. 09:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 100KS 2018 ODLICNA SOSTOJBA

8 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 22:48 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PANORAMA 1.6 HDI 2011 GOD ODLICEN

5 555 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C-3 1.1 benzin 2011god Avto M&S

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 08:18 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Битола

--- CITROEN C3 1.4i --- Exclusive --- Model 2008 ---

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 05:52 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Citroen C3

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 14:38 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Битола

Citroen C3 1.2 PureTech 82KS 2018

11 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
23 фев. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW. UVOZ FRANCIJA 2017G.

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
22 фев. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C3 BLUEHDI SHINE NAVI EDITION

11 499 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
20 фев. 08:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Велес

CITROEN C3 1,4 HDI 2014 - AC Avto Alex Veles MODIFICIRAN

5 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 15:13 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 1.6 hdi 2012 - 68kw

5 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
18 фев. 18:45 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Прилеп

Citroën C3 Picaso 1.6 HDI 80 kW/ 110кс, 2010-год, фул опрема

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 09:55 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
14 фев. 13:36 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Кичево  ·  Зајас

Citroen C3 1.4 hdi EXTRA SOSTOJBA

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 16:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6Hdi 75ks 2018g Navi LED

9 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
13 фев. 13:50 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C3

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS EXCLUSIVE PANORAMA -11.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 13:21 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 1.1 60 KS 164000KM NOV UVOZ - 10.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 13:19 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE - 10.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 13:18 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 1.0 70 KS FEJSLIFT 118000KM - 14.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
11 фев. 21:14 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 Picasso 1.6 HDi

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 09:53 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Штип

CITROEN C3 1.6 HDI Blue Feel

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
10 фев. 09:48 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Штип

CITROEN C 3 1.5 HDI 75KW 6 SPEED NAVI NAJFULL

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
10 фев. 09:06 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Велес

CITROEN C3 1,6 HDI SHINE PURETECH - A.C.AVTO ALEX VELES

9 980 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
06 фев. 15:31 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C3 1.2 benzin

4 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
30 јан. 20:53 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 1.4HDi 75ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2012

4 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 14:11 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Кочани

Citroen C3 1.5bluehdi 100hp feel navi

11 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Кочани

Citroen C3 1.6 bluehdi 75hp feel navi

10 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 10:41 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6BlueHdi 75ks 2019g Euro6 Navi

9 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 08:22 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Сарај

Citroen c3 Dizel 1.4 od 2014 godina

5 350 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 1.6 HDi Selection

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C3 1.6 Blue-HDI

9 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
24 јан. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Кочани

CITROËN C3 1.6 BLUEHDI 100HP FEEL NAVI

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
23 јан. 16:32 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Куманово

Citroen C3 Facelift 1.6Hdi 68kw Swiss Fabrika 2014/13

6 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
10 јан. 06:49 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Citroen C3 Picasso Exclusive 1.6 Hdi 2009 Registriran Full

5 650 МКД

09 јан. 13:52 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

citroen

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 13:25 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Citroen C3 Picasso Exclusive 1.6 Hdi 2009 Full ����

5 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën C3 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации