Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2024 11:21

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

ЕУР

Објавени: фев. 22 11:21
Прегледи: 111
Se prodava Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp, 6 brzini,Man.menuvac, prva registracija 05/2023, pominati 8300km, Feel pack, + dopolnitelna oprema: metalik boja, alum 16 felni, full led dnevni sredni i dolgi svetla, zatemneti zadni stakla, touch radio + standardna oprema (servo, avtom.klima, abs, esp itn)

Voziloto e vo sostojba bukvalno novo, garazirano i so samo 8300km, se prodava nabaveno e novo pogolemo vozilo.

Garancija 2 + 3 godini, doplatena.

Kupeno od Avtonova Citroen, proverka kaj niv koga sakate.

Staveni 4 novi zimski gumi 205 55 16 Continental Winter Contact TS870P faktura i garancija.

BEZ ZAMENI plakanje isklucivo na faktura, nema lizing i zalog.

Cenata e fikna, ve molam ne se javuvajte za poniska cena ili zameni.

Citroen, Peugeot, Volkswagen, Volvo, BMW, Renault, Kia, Hyundai, Ford, Mercedes, Audi, Skoda, Opel, Peugeot
Опис на линк

Енерго Глобал Трејд ДООЕЛ Скопје

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Ексклузивен Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.


ALIMAR GENERATORS
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

072268765

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Ексклузивен Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.


ALIMAR GENERATORS
Скопје 072268765

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации