Објавени: дек. 23 2023 01:31

Citroen C3 2006 benzin plin

Објавени: дек. 23 01:31
Прегледи: 36
- колата е 2006 година
- бензин и фабрички плин
-во возна состојба и нови гуми
- регистрирана до 04/24
CENA PO DOGOVOR
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
36
070-310-551072-227-335

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации