Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 23 2022 09:27

CITROEN C3PICASO 66KW 2010 GOD

Објавени: ноем. 23 09:27
Прегледи: 623
CITROEN C3 PICASSO1.6 HDI 66 KW euro 5*****
***** KLIMATRONIK STO LADI*****
*****ELEKTRIKA NA SITE STAKLA*****
*****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI*****
*****TROKRAK VOLAN SO KOMANDI*****
*****SERVO VOLAN*****
*****4 GUMI CISTO NOVI*****
*****ABS KOCNICI*****
*****6 X AER BAG*****
*****BORD KOMPJUTER*****
*****FABRICKO CD RADIO SO KOMANDI NA VOLAN*****
*****TONIRANI STAKLA*****
*****CENTRALNO SO DALINSKO*****
*****CRNA METALIK BOJA*****
*****MNOGU EKONOMICEN *****
***** UVEZENA OD ITALIJA PLATENISE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIV XOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI NA VAS OSTANUVA SAMO REGISTRACIJA*****


*****PLACOT SE NAOGA 100M PRED BENZINSKATA MAKOIL OD DESNA STRANA*****
*****AUTO PLAC AVANGARDE-SLAVE*****
Опис на линк

SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA

AUTO PLAC AVANGARDE - DIREKTEN UVOZ NA  AVTOMOBILI OD ITALIJA 100% UNIKATI
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

AUTO PLAC AVANGARDE - DIREKTEN UVOZ NA  AVTOMOBILI OD ITALIJA 100% UNIKATI
UL.VRSHACKA BR.22 071225066

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации