Објавени: септ. 13 2018 01:03

Jeep Grand Cherokee 3.1 DIZEL/LPG

ЕУР

Објавени: септ. 13 01:03
Прегледи: 37
*Voziloto e vo odlicna sostojba i e na bg tablici. *Poseduva FUll OPREMA.
*Ima vgradeno sistem so LPG isto e vo funkcija.
*Edinstven vo Makedonija so DIZEL/LPG.
*Moze zamena za Alfa 159, Audi A4, VW Golf 5.
*Za zamena cenata ne e ista.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
37
07037238

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации