Оглас од претпријатие Објавени: апр. 28 2020 12:13

Jeep Grand Cherokee overland 3.0 crd 4x4

ЕУР

Објавени: апр. 28 12:13
Прегледи: 44
jeep grand cherokee 3.ocrdi mercedes motor 160kw 218ks v6 4x4 avtomatik so pominati 202000km overland so ful oprema
-klima
-reduktor brzi bavni
-10xairbeg
-sistem protiv prolizguvanje
-elektrika na stakla i retrovizori
-dva kluca
-tempomat
-dnevni svetla
-aluminski bandazi
-novi gumi
-dva kluca
-bord kompjuter
-svetla za magla
-naslon za raka
-i druga oprema
-voziloto e doneseno od italija
-plateni se site davacki do registracija carina ,tix,xomologacija,prevedeni dokumenti
-bez zameni
Опис на линк

ELIT AUTO SRL

DIREKTEN UVOZ NA AVTOMOBOLI OD ITALIJA
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации