Објавени: фев. 20 2024 12:53

Jeep Grand Cherokee 3.0 Overland

ЕУР

Објавени: фев. 20 12:53
Прегледи: 123
Voziloto e vo odlicna sostojba so full oprema.
Napraven golem servis i bez nikakvi problemi (moze da se proveri kade sakate). Voziloto e na stranski tablicki.


Od ekstra oprema ima:
Vozdusna suspenzija
Greenje i ladenje na sedista
Greenje na volan
Radar
Senzor za mrtov agol
Aktiven tempomat
Itn…

Bez zameni
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
123
071735555

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации