Објавени: дек. 11 2018 12:47

Kia Rio

ЕУР

Објавени: дек. 11 12:47
Прегледи: 194
KIA RIO CRDI 1.5 2006 година
Возилото е купено од КИА Моторос Македонија, прв сопственик.
Поминати 82000 км
Во одлична состојба.
Повелете
078/284-998
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации