Објавени: апр. 02 2024 12:19

Maserati Levante Q4 3.0 Diesel - 275 hp - 2018 g

ЕУР

Објавени: апр. 02 12:19
Прегледи: 1440
Se prodava Maserati Levante vo perfektna sostojba so servisna knishka od ovlasten Maeserati-servis vo Germanija. registrirano pred eden mesec na SK-tablichka.
Za povekje informacii na tel. 070 219961
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1440
070219961

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации