Објавени: јун. 20 2023 06:33

Mercedes Benz GLK 250

ЕУР

Објавени: јун. 20 06:33
Прегледи: 48
Mercedes Benz GLK 250
Blue efficiency 2012
150 kW (204 КС),
автоматски менувач 7 G tronic,
двозонска клима, сензори за паркирање напред/назад,
погон 4Х4
седишта Алкантара,
Би-ксенон фарови,
електрични ретровизори,
електрично местење на седишта, ЕСП, АБС, LED дневни светла, Изофикс,
систем за навигација i multimedia stil 2020
задна камера за паркирање,
предна камера за снимање 24/24 Старт/стоп, сензор за дожд, зимски и летни гуми со алуминимумски бандажи, серво волан, чистење на фаровите, контрола на притисокот на гумите, греење на седишта, гласовна контрола, темпомат, Cruize control, централна брава, фабрички затемнети задни стакла (запишани во книшка), ЕУ кука...

Moze zamena so vasa doplata
BMW, Mercedes, Audi a4 a6 a7
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
48
070361581

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации