Оглас од претпријатие Објавени: мај 17 2021 12:03

Otkup na vozila od 2001 do 2017 vo sekakva sostojba

Објавени: мај 17 12:03
Прегледи: 14
KUPUVAM VOZILA OD 2001-2013GODINA.
VO ISPRAVNA SOSTOJBA ILI SO DEFEKT

OTKUP NA KOLI SO
BENZIN,PLIN ILI DIZEL SEEDENO
OTKUPUVAM AVTOMOBILI SAMO SO REALNI CENI.
BEZ MALTRETIRANJE . ISPLAKAM VEDNASKONTAKT ISKLUCIVO NA TELEFON 075 68 99 70
ILI KONTAKT NA VIber SO SLIKI DOKOLKU E HAVARISANO T.E OSTETENO VOZILOTO
Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации