Оглас од претпријатие Објавени: дек. 21 2018 02:06

OTKUP NA VOZILA PLAKAM KES

Објавени: дек. 21 02:06
Прегледи: 33
KUPUVAM AUDI A3, A4

VW GOLF 5-BENZIN,PLIN,DIZEL(SEKAKVI)
VW GOLF 6 BENZIN
VW TOUAREG BENZIN,DIZEL
PASSAT BENZIN DIZEL PONOVI OD 2001
KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA,MOZE I SO DEFEKTI,NO PRED SE SOCUVANI, A

ZA ODLiCNo SOCUVANI ISPLAKAM MNOGU DOBRA CENA
Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации