Објавени: окт. 02 2023 11:14

Продавам Пежо 207 1.4

МКД

Објавени: окт. 02 11:14
Прегледи: 41

Se prodavava Peugeot 207 1.4 Benzin - plin
Godina na proizvodstvo: 2006
Moknost na motor: 65 kW/87ks 16v
Gorivo: Benzin + Plin (A-testiran)
Klima: Dvozonska
Elektrika na retrovizori i predni prozorci
Bord kompjuter
Manuelen Menuvac
225 000 km
Zimski gumi komplet i dve letni (+rezervno trkalo)
ABS
Airbag
Fabricko Radio
Centralno zaklucuvanje
2 Kluca
Servo volan
Napraven golem servis pred 7.000 km ( promenet komplet rebrest kais, vodna pumpa, predni diskovi i plocki, ulje i filtri)
Registrirano do maj 2024

tel: 078 337 068
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
41
078337068

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации