Објавени: окт. 14 2023 01:34

Prodavam Peugeot 206 1.1 metalik siva, so dodatna oprema

Објавени: окт. 14 01:34
Прегледи: 61
Kolata e registrirana do 27.07.2024. Motorot e vo odlichna sostojba, redovno servisiran, proveruvan plus dva pati co godinata. Za sekoj dodatna informacija kontatirajte me, inaku prv gazda sum. Od oprema ima: servo volan, klima i elektrika na predni prozori. Ima nekolku grebanic i mala vdlabnatina na haubata, no za koj ceni odlichno sochuvan motor so minimalno pominati kilometri, ova predstavuva odlichna prilika. Od oprema ima:
-Klima
-Servo volan
-Centralno zakluchuvanje
-Elektrika na predni prozori
-Airbag
- Board kompjuter
-Komandi na volan
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
61

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации