Оглас од претпријатие Објавени: јул. 09 2024 11:19

PEUGEOT 208 1.6 BLUE HDI 75KS PROIZVEDENO 2018 BUSINESS

ЕУР

Објавени: јул. 09 11:19
Прегледи: 166
PEUGEOT 208 1.6 BLUEHDI 75ks PROIZVEDENO 2018 BUSINESS AUTO GRUP 2015 VRSI PRODAZBA OTKUP UVOZ I RAZMENA NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI.

GARANCIJA NA IZMINATI KILOMETRI

DIREKTEN UVOZ OD OVLASTEN DILER VO EU

POSREDUVAME PRI KOMPLETNA REGISTRACIJA OD NASA STRANA

SITE VOZILA STO SE NA PONUDA MOZETE DA GI POGLEDNETE NA SLEDNIOT SAJT autogrup2015.mk
Опис на линк

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA. 
Посети ја страната на нашата продавница

Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата

071866806

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации