Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 82
Audi , 354
Bentley , 1
BMW , 312
Cadillac , 1
Chevrolet , 33
Chrysler , 8
Citroën , 186
Dacia , 8
Daewoo , 53
Daihatsu , 6
Dodge , 3
Fiat , 224
Ford , 265
Honda , 30
Hyundai , 73
Infiniti , 1
Jaguar , 4
Jeep , 13
Kia , 40
Lada , 36
Lancia , 9
Land Rover , 23
Mazda , 36
MINI , 11
Mitsubishi , 25
Nissan , 29
Opel , 639
Peugeot , 287
Piaggio , 5
Porsche , 6
Renault , 282
Rover , 13
Saab , 3
Seat , 146
Škoda , 65
Smart , 9
Ssangyong , 3
Subaru , 2
Suzuki , 20
Tesla , 3
Toyota , 42
TVR , 1
VW Volkswagen , 1068
Volvo , 12
Wartburg , 1
Yugo , 45
Zastava , 23

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 авг. 08:13
Link:
, ,

Peugeot 406 dizel

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 11:03 , ,

VW Golf 6 benzin 2009

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:57 , ,

Renault Scenic 2008

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:44 Претпријатие , ,

VW Golf 7.5 1.6TDI 115HP highline registrirana

12 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:43 Претпријатие , ,

Audi A4 Avant business line 2.0tdi 150hp registrirana

18 499 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:42 Претпријатие , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:36 Претпријатие , ,

OPEL CORSA - 1.3 CDTI *** KAKO NOVA***

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:15 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6TDCi klimatronik titanium Avto Niki

4 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
12 авг. 20:25 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4TDi, Neuvezena

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 19:55 Претпријатие , ,

Golem izbor na avtomobili Auto Grup

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 18:53 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO 1.5DCI TOM TOM jimauto group

4 590 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 16:46 Претпријатие , ,

Ford C -Max 1.5 TDCI 120ks 2017 Titanium navi alu ptc

10 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 16:46 Претпријатие , ,

Citroen DS4 1.6 hdi 110ks 2012 airdream socuvan

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 16:46 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2014 FACCELIFT ODLICNA SOSTOJBA

5 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 16:45 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai1.5 dci 2011 panorama navi Alu

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 16:44 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5 blue dci 115ks 2019 navi ptc

12 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 16:44 Претпријатие , ,

AUDI A4 2.0 TDI AVANT 2017 SPORT LED NAVI PANORAMA

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 16:44 Претпријатие , ,

Renault Captur 1.5 dci 90ks 2014 energy socuvan

8 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 16:43 Претпријатие , ,

PEUGEOT 208 1.6 BLUE HDI 2019 NAVIGACIJA

8 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг. 16:43 Претпријатие , ,

Citroen C4 Cactus puretech 80ks 1.2 2015 feel

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 16:39 Претпријатие , ,

Opel Combo 1.3 cdti 2011tovarno perfektna sostojba

3 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 16:36 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 15:04 , ,

Toyota Yaris 2009 so klima registrirana redizajn

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг. 14:52 , ,

SUZUKI 2016 g. Ful_oprem. MK_Reg. do 07/2023 g

5 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 14:29 Претпријатие , ,

Tesla Model Y Max Range Dual AWD 254KW/345KS

86 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
12 авг. 12:50
Link:
, ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 11:09 Претпријатие , ,

Citroen C1 1.0 Benzin neuvezena

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 09:27 , ,

Се Продава

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
10 авг. 19:03 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI dsgR Line Avto Miro

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 12:47 , ,

Ford Fusion 1.4

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
10 авг. 12:43 Претпријатие , ,

Mercedes Benz E 220 cdi avandgard led Avto Miro

22 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
10 авг. 12:42
Link:
, ,

Hyundai Getz

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
10 авг. 12:22 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI comfort Avto Miro

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг. 12:21 Претпријатие , ,

Renault Clio1.5 DCI led navi facelift AVTO MIRO

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
10 авг. 12:21 Претпријатие , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition AVTO MIRO

15 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
10 авг. 12:20 Претпријатие , ,

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD AVTO MIRO

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг. 10:28 , ,

Citroen C3 pluriel facelift 1.4 2010 kako novo

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
09 авг. 16:06 , ,

Oldtimer Lada 2101

3 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
09 авг. 14:43 , ,

Nissan Pixo 1.0 50kw 2010 83000km kako novo svajcarsko

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
09 авг. 11:52 , ,

Mercedes Benz E250 CDI

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 11:52 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

8 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 11:51 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi 2007 vo ekstra sostojba

9 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 11:51 , ,

Mercedes Benz C200 cdi

7 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 11:33 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6 hdi Led Euro 6 Avto Miro

9 350 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 11:16 Претпријатие , ,

Mercedes Benz C 200 2.2 cdi elegans Avto Miro

8 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 11:16 Претпријатие , ,

Nissan X-Trail 1.6 dci 4X4 7 mesta Avto Miro

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
09 авг. 08:13 , ,

Peugeot 406 dizel

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 16:32 Претпријатие , ,

Opel Insignia 2.0cdti sw jimauto group

7 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации