Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 86
Audi , 393
Bentley , 1
BMW , 333
Cadillac , 1
Chevrolet , 37
Chrysler , 7
Citroën , 196
Dacia , 8
Daewoo , 53
Daihatsu , 7
Dodge , 3
Fiat , 241
Ford , 278
Honda , 40
Hyundai , 83
Infiniti , 1
Jaguar , 8
Jeep , 15
Kia , 45
Lada , 34
Lancia , 11
Land Rover , 26
Mazda , 43
MG , 1
MINI , 20
Mitsubishi , 27
Nissan , 31
Opel , 694
Peugeot , 310
Piaggio , 5
Porsche , 8
Renault , 290
Rover , 14
Saab , 3
Seat , 174
Škoda , 66
Smart , 9
Ssangyong , 4
Subaru , 3
Suzuki , 22
Tesla , 2
Toyota , 52
TVR , 1
VW Volkswagen , 1127
Volvo , 14
Wartburg , 1
Yugo , 51
Zastava , 25

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:45
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 20:32
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw,140ks,mozna Zamena

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 10:28
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golf 7 2.0 tdi Lounge

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 23:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Gl320

16 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 23:09 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bmw

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW PASSAT B8 1.6TDi, DSG, BlueMotion, Euro6

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:41 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bmw 525 d god 04/05

5 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:37 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Daewoo Lanos 1.3

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:45
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:13 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mini Cooper one 2003g 1.6 benzin ful opremen registriran

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL ASTRA SPORTS TOURER 1.6 CDTI 110KS 2018 EDITION

9 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Astra

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 100KS 2018 ODLICNA SOSTOJBA

8 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 20:34 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2020 ACTIVE BUSINESS

16 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 20:34 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Capture  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

RENAULT CAPTUR TCE 100KS 2020 ZEN EDITION

14 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
23 фев. 20:33 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2020 ACTIVE BUSINESS

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 20:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 EXCLUSIVE

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 20:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 FELL NAVI ALU PTC

10 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 12:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Corsa

6 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 08:51 Автомобили  ·  BMW  ·  420  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET XDRIVE 2016 GODINA

24 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 23:11 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2017 EAT AUTOMATIC

11 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 20:32
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw,140ks,mozna Zamena

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 10:42 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА - BMW 530 D 3.0 (Automatic)

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
22 фев. 10:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI 73KW AVTO MIRO

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 10:32 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

RENAULT TALISMAN 1.7 DCI ZEN 2019 AVTO MIRO

14 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 10:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG 2020 AVTO MIRO

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
22 фев. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW X1 2.0 D X-DRIVE AVTO MIRO

18 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 14:16 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Peugeot 307 1.4 benzin plin 2007 klima prv gazda

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 13:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

T-Roc Style 1.6 TDI 115 прв сопственик , 17'', купен во МКД

22 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 85 000 - 89 999
20 фев. 11:02 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FIAT PUNTO 1.9D 2001 FURGON

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 19:56 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MERCEDES-BENZ C-KLASSE C220d BlueTEC

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 17:13
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava audi a 3 2008 god 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 14:45 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Citroen c4 1.6hdi blue exsluzive STAKLO

8 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 10:38 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Audi A3 1.6 Tdi 2019 godina Euro6 Registrirano

18 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 10:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Grande Punto 1.3 Mjet 2010 godina

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 10:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Volkswagen Polo 1.2 TDI 2011 godina Bluemotion

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 фев. 10:31 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Ibiza 1.4 TDI 2010 godina

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 10:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Punto Evo 1.3 Mjet 2010 godina

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 фев. 10:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Vw Polo 1.2 tdi 2012 godina Bluemotion Navi

6 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 10:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes E200 CDI

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 450 000 - 499 999
17 фев. 22:39 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes Benz Sprinter 906

31 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 10:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TOURAN 1.9 TDI 2010 so 6brzini 7 sedista

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 10:08 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava toyota rav4 2.2 2007

7 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Leon COPA 2.0 TDI Cominrail 2012

7 800 ЕУР

17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Leon COPA 2.0 TDI Cominrail 2012

7 800 ЕУР

15 фев. 21:54 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO EXCLUSIV MATRIX

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 18:35 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v Busso

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 13:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава Volkswagen Passat

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 19:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL MERIVA 1.7 cdti KLIMA

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 19:48 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI A4 2.0 tdi 143 ks S line

7 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 19:47 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PORSCHE PANAMERA 4.8 S jimauto group

45 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
14 фев. 19:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW POLO 1.2TDI HIGHLINE jimauto group

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации