Оглас од претпријатие Објавени: апр. 20 2024 09:31

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

ЕУР

Објавени: апр. 20 09:31
Прегледи: 400
🚘👌AUTO RISTESKI👌🚘
PREKRASNO NOVO VOZILO
KOMPLETNO ISPRAVNO
SERVISNA ISTORIJA
ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA KOMPLETNO ISPRAVNO VOZILO EXTRA


MOZE PROVERKA VO OVLASTEN ILI BILO KOJ SERVIS PO VASHA ZHELBA😀

AUTO RISTESKI⬇️
📞076/664-299☎️
📞072/229-667☎️
SKOPJE CHENTO
Опис на линк

Auto Risteski

Продажба на половни возила
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации