Објавени: септ. 10 2015 11:23

VOLVO XC 90 2.4 dizel neuvezuv avtomatik -03

ЕУР

ЕУР
Објавени: септ. 10 11:23
Прегледи: 34
VOLVOTO E SO NAJFUL OPREMA,

AVTOMATIK, KOZA ,7 sedista,

ozvucuvanje, telefon,xenon svetla.....

i mnogu drugi raboti.

Moze za mena za pomalo ponovo

vozilo...

PRV SOPSTVENIK,kupeno vo MAXIMA

odrzuvano vo MIDA MOTORS..

ZNACI NE E UEZUVANO

Koj znae sto e dobro i kvalitetno

vozilo ,znae sto e VOLVO

JEEP,CAPTIVA,SANTA FE, TOYOTA BMW
MERCEDES
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
34
071499700

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации