Оглас од претпријатие Објавени: септ. 24 2022 03:08

VW GOLF 1.9TDI DSG BLUEMOTION-09

ЕУР

Објавени: септ. 24 03:08
Прегледи: 1270
VW GOLF 1.9TDI DSG BLUEMOTION
God na proizv 12/2008
Pom km:195.000
DSG -TIPTRONIK
voziloto e vo mnogu dobra sostojba .
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации