Објавени: септ. 22 2023 04:44

VW Scirocco

ЕУР

Објавени: септ. 22 04:44
Прегледи: 9
Se prodava Volkswagen Scirocco
2.0 dizel 140hp 2013 godina
Ekstra zacuvano, moze da se videme vo sekoe vreme
17ki bandasi
Letni zimski gumi
Cena 12.900 €
Telefon: 077 921 919

Od oprema poseduva
- kozen sportski volan
- Klimatronik
- Auto start-stop system
- Touchscreen
- Bluetooth
- Elektrika na retrovizori
- Ksenon svetla
- Senzor za dozd
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации