Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 03 2023 05:42

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 100m2 SO 3 SPALNI

Објавени: ноем. 03 05:42
Прегледи: 37
Се издава стан (во куќа со посебен влез) во Тафталиџе 1 позади Факултетот за туризам 100м2 со 3 спални на 1 кат комплет наместен

Шифра 20085
Цена 450 е/мес,Agencija za nedviznosti HOUSE IMPERIAL
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации