Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 30 2023 09:52

Imperija kuka do ezero

ЕУР

Објавени: ноем. 30 09:52
Прегледи: 114
Се продава куќа со поглед на езеро во Пештани (30 метри до езеро).
Вкупна површина 160м² со катност П+1.
Површина на дворно место 300м².
Шифра Д 74/10
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.


Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации