Оглас од претпријатие Објавени: дек. 13 2023 09:55

kuka 200m²

ЕУР

Објавени: дек. 13 09:55
Прегледи: 158
Шифра Д 105/8
Се продава куќа со површина 200м² и катност П+1 со површина на дворно место 300м²
Во куќата има инсталирано парно греење на пелетеи,соларни панели за производство на топла вода.Куќата поседува летна, кујна,двор со базен и од предната страна двор со површина 30м² и подрумски простор.
Две гаражи од кои едната е затворена.
Поглед на езерото и градот.
Куќата се наоѓа во населба Гоце Делчев
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации