Објавени: фев. 21 2022 08:40

Kuka vo Lisice na ubava lokacija

ЕУР

Објавени: фев. 21 08:40
Прегледи: 83
Се продава куќа во Лисиче наспроти Џеваир. Куќата има 300 m2 станбен простор со два одделни влеза, 7 соби, 4 тераси,3 тоалета, гаража од 60 m2 и двор од 200 m2. Куќата се продава наместена со целосна покуќнина.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
83
070246299

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации