Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 22:32
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI BARAKI KIOSCI GARAZI CUVARI

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 30
26 фев. 23:06
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 30

27 фев. 19:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава луксузна куќа-вила , нас.Лисиче

250 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
26 фев. 23:06 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 30
20 фев. 22:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA MONTAZNA KUKJA OD 80M2

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
20 фев. 22:32 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI BARAKI KIOSCI GARAZI CUVARI

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 30
20 фев. 20:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ODLICHNA KUKJA ZA EKSTRA CENA - GORNO LISISCHE

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 180
19 фев. 01:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Moderna kuka vo naselba Lisice

200 000 ЕУР

Број на соби: > 10
18 фев. 23:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава куќа во населба Лисиче

165 000 ЕУР

Број на соби: 8
13 фев. 16:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kukja vo Gorno Lisice od 88m2 na plac od 321m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 16:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kukja vo Gorno Lisice 42m2 na plac od 406m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 фев. 12:38 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava kuka vo naselba lisice vo blizina na trgovskiot

95 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 фев. 22:44 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MONTAZNA KUKJA KUKA VIKENDICI VIKENDICA KUKJI BARAKI

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
07 фев. 16:34 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kuka od 114m2

Број на соби: 4
06 фев. 17:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

165 000 ЕУР

Број на соби: 8
05 фев. 10:13 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Куќа 150м2 плус доградба од 60м2 населба Лисиче

800 ЕУР

Број на соби: 8
04 фев. 23:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава куќа во близина на с. Горно Лисиче

185 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
04 фев. 00:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВААТ МОНТАЖНА КУЌИ КУЌА ВИКЕНДИ

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
02 фев. 22:49 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MONTAZNA KUKJA KUKA VIKENDICI VIKENDICA

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
01 фев. 02:22 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KUKJI VIKENDICI SEKAKOV VID I MODEL NA MONTAZNI KUKJI

1 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 80
31 јан. 08:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava baraka vo naselba Lisice

98 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
29 јан. 16:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
28 јан. 12:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Ново Лисиче

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 180
26 јан. 15:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 180
26 јан. 00:08 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam kuka vo Naselba Lisice

230 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
23 јан. 15:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

43 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
15 дек. 16:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

152 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 дек. 16:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

138 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 дек. 16:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам 2 куќи со исто дворно место

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 дек. 13:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

61 200 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 ноем. 21:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PRODAVAM KUKA

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
07 ноем. 09:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nova kuka vo Lisice

250 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
06 ноем. 18:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STANBENO DELOVEN PROSTOR VO LISICE

290 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 окт. 08:42 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Монтажни куќи

3 300 ЕУР

Број на соби: 1
13 окт. 05:46 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba

206 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
08 окт. 15:10 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам куќа во Лисиче

300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
27 септ. 01:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kuka vo Lisice pozadi Morski 800 evra M2

800 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
26 септ. 10:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

=PRODAVAM KUKASO TRI POSEBNI STANA KAJ T,C. - NAS. LISICE =

5 ЕУР

Број на соби: 1
20 септ. 15:29 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Kuka

Број на соби: 7
Површина: 200
20 септ. 13:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kuka vo naselba Lisice na ulica Blagoja Muceto

160 000 ЕУР

Број на соби: 8
18 септ. 15:53 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 септ. 06:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prekrasna kuka vo naselba Lisice

275 000 ЕУР

Број на соби: 8
13 септ. 16:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

190 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
12 септ. 19:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA BARAKA VO NASELBA LISICE

Број на соби: 3
11 септ. 14:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vikend kukja vo Dolno Lisice - 42m2 i 250m2 dvor

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
01 септ. 13:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baraka vo naselba Lisice

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
01 септ. 11:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Itno SE PRODAVA

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 авг. 13:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izrabotka na montazni kuki i vikendici

400 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации