Оглас од претпријатие Објавени: апр. 01 2024 08:42

Semejna kuka vo Radishani, 298m2 (baraka + cvrsta gradba)

ЕУР

Објавени: апр. 01 08:42
Прегледи: 162
Се продава куќа со двор во населба Радишани (втор влез). Куќата е со посебни два влеза, од постоечка барака од 178м2 и цврста доградба од 120м2.
Станбената површина се протега на 3 нивоа (-1, приземје и кат). Располага со 5 спални соби, 4 бањи, 2 балкони и дворно место од околу 80м2 со источна ориентација.
Греењето е со парно со сопствен котел на дрва и јаглен, како и котел на струја.
Цена: 131.000€

☎️ 078 295 351
👣 Follow us on Facebook, Instagram, TikTok and Youtube: @kackar.property
[email protected]

#Skopje #realestate #fyp #invest #home #apartment #house #sale #rent #Macedonia #imot #nedviznost #stanovi #kuki #delovenprostor #prodava #iznajmuva #Makedonija
Опис на линк

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Посети ја страната на нашата продавница

Никола Парапунов Прикажи на мапата

078295351

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Никола Парапунов 078295351

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации