Оглас од претпријатие Објавени: дек. 03 2023 03:33

Kuka vo Karadak Maalo nasproti East Gate Mall

ЕУР

Објавени: дек. 03 03:33
Прегледи: 44
Се продава куќа во Карадак Маало, карши Ист Гејт Мол.
Топ локација.
Цена: 730 евра метар квадрат, има простор за договор.
Опис на линк

ires

Агенција за недвижност, посредништво и консултански услуги
Посети ја страната на нашата продавница

11 Октомври бр.79А 1-7 Скопје-Центар Прикажи на мапата

072264171

https://www.ires.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижност, посредништво и консултански услуги

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации